SEO teenus terviklahendusena

SEO optimeerimine terviklahendusena

Terviklahendus aitab veebilehe soovitud märksõnadega otsingus esimeste sekka.

Täislahenduses sisalduvad kõik optimeerimisega seotud tegevused, sh. ka lehe kiiruse optimeerimine, sisu loomine ja leheväline linkide loomine koos sisuturundusega.

Tööd algavad ühekordse kasvufaasiga, jätkudes vajadusel väiksemas mahus.

Kuigi tulemused tulevad kiiremini, tagab konkurentsieelise vähemalt 4-kuuline tööde periood. Siin sõltub palju valdkonnas valitsevast konkurentsist.

Sulle sobib terviklahendus

Terviklahendus sobib sulle, kui soovid maksimaalseid tulemusi lühima võimaliku aja jooksul - milleks on optimeerimise mõistes väiksema konkurentsiga valdkondades 3-4 kuud.

Suuremas mahus tehtavad tööd toovad kiiremad tulemused.

Hea positsioon otsingumootorites teeb veebilehel pakutavate teenuste leidmise otsijale väga mugavaks, ning aitab luua kodulehele usaldusväärsust.

Terviklahendusest paindlikum ja igakuiselt soodsam on tööd pikema aja peale jagada, sellest on rohkem infot sisuloome- ja SEO haldusteenuse lehel.

Miks mina

Alustasin digiturunduse karjääri Google'i reklaamikontode haldurina ning nägin jooksul kõrvalt, et püsivamad tulemused tulevad koos sisu loomise ja veebilehe optimeerimisega. Aastast 2014 olen end selles valdkonnas aktiivselt täiendanud, ning mõningad kokkuvõtted tehtud töödest - saavutatud tulemustest on peamenüüs tehtud tööde all.

Usun, et piiratud eelarve puhul tasub ennekõike panustada püsivamatesse lahendustesse. Teha veebileht pideva tasulise reklaamimise asemel iseenesest leitavaks. Tasuline reklaam võib olla täiendav viis leitav olemiseks.

SEO tööd toovad tulemusi tervikuna teostades

1. Algolukorra kaardistamine

Tööde alustamine algab olukorra kaardistamisest.

Kas veebileht vastab SEO parimatele tavadele? Kas veebilehele on heal tasemel sisu, mida otsingus esile tuua? Kuidas on lood lehe autoriteediga?

Siia alla kuulub ka esmane märksõnade ja konkurentsianalüüs.

2. Lehesisene "On-Page" SEO

Lehesisesed SEO tööd on vundament lehe leitavuse parandamiseks ja leheväliste töödega alustamiseks.

Vastavalt tegelikult otsitavatele märksõnadele on vaja luua veebilehele neil teemadel konkurentidest paremat, selgemat sisu.

Ennekõike pikem ja detailsem sisu teeb veebilehe soovitud märksõnadega leitavaks.

3. Jooksev tulemuste analüüs ja tagasiside

Seadistan märksõnade positsiooni jälgimise ning hoian regulaarselt konkurentide tegevusel silma peal.

Annan igakuiselt tagasisidet tulemustest ja küsimuste tekkides leian vastused.

Peale leheväliste tööde alustamist on tulemused näha paari kuu jooksul.

4. Leheväline "Off-Page" SEO

Lehevälise SEO olulisim töö on proaktiivne linkide hankimine - ainult lehesisesed asjad korda tehes ja ootama jäädes imesid ei juhtu.

Mida rohkemad kvaliteetsed veebilehed Sinu lehest räägivad, seda paremini Sinu lehel läheb.

Välised lingid aitavad hea sisuga veebilehed õigete märksõnadega otsingus ettepoole. Lehele jõuab rohkem päringu esitajaid.

Küsi lisainfot ja saada veebilehe aadress